Ҳурматли инвесторлар! Эътиборингизга "Чиноз нефтни қайта ишлаш заводи" МЧЖ ҳақидаги видеолавҳани тақдим этамиз
Эслатиб ўтамиз, Давактив агентлигининг 2022 йил 23 декабрдаги эълонига мувофиқ "Чиноз нефтни қайта ишлаш заводи" МЧЖ устав капиталидаги 100 фоиз давлат улушини хусусийлаштириш юзасидан қизиқиш билдириш (Express of Interest) бўйича аризаларни қабул қилиш муддати 2023 йил 12 январь соат 18:00 га (Тошкент вақти билан) қадар узайтирилган.
Барча манфаатдор шахслар Агентлик веб-сайтида эълон қилинган талабларга мувофиқ қизиқиш билдириш тўғрисидаги аризасини юборишлари мумкин.

Уважаемые инвесторы! Предлагаем Вашему вниманию видеоролик о ООО "Чиназский нефтеперерабатывающий завод"
Напоминаем, что согласно объявлению Агентства госактивов от 23 декабря 2022 года продлён срок приема предложений по этапу выражения заинтересованности (Express of interest) процесса приватизации 100% государственной доли в уставном капитале ООО "Чиназский нефтеперерабатывающий завод" до 18:00 (Ташкентское время) 12 января 2023 года.
Все заинтересованные лица могут направить заявки о выражении заинтересованности согласно требованиям опубликованным на сайте Агентства.