Ҳурматли инвесторлар! Эътиборингизга "Чиноз нефтни қайта ишлаш заводи" МЧЖ ҳақидаги видеолавҳани тақдим этамиз
Эслатиб ўтамиз, Давактив агентлигининг 2022 йил 23 декабрдаги эълонига мувофиқ "Чиноз нефтни қайта ишлаш заводи" МЧЖ устав капиталидаги 100 фоиз давлат улушини хусусийлаштириш юзасидан қизиқиш билдириш (Express of Interest) бўйича аризаларни қабул қилиш муддати 2023 йил 12 январь соат 18:00 га (Тошкент вақти билан) қадар узайтирилган.
Барча манфаатдор шахслар Агентлик веб-сайтида эълон қилинган талабларга мувофиқ қизиқиш билдириш тўғрисидаги аризасини юборишлари мумкин.

Dear investors! We would like to bring to your attention a video about "Chinaz petroleum refinery plant" LLC
As a reminder, in accordance with the announcement of the State Assets Management Agency of December 23, 2022 the deadline for submission of proposals on the Expression of Interest stage of the privatization of 100% state share in the authorized capital of "Chinaz petroleum refinery plant" LLC is extended until 18:00 (Tashkent time) on January 12, 2023.
All interested participants can send applications for Expression of Interest in accordance with the requirements published on the Agency's web-site.