13 сентябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижалари
228 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 1,4 млрд сўм бўлган 187 та лот 8,9 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 497,9 млн сўм
• сотилган нархи 2,2 млрд сўм
• Жиззах вилояти Шароф Рашидов туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 10,1 млн сўм бўлган Мудофаа вазирлиги Жиззах ҳудудий уй-жойдан фойдаланиш қисми балансидаги бинонинг бўш турган хонаси 502,2 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи 717 млн сўм
• сотилган нархи 6,5 млрд сўм
• ер майдони 2,1 га
• Фарғона вилояти Қувасой шаҳридан бошланғич нархи 132,7 млн сўм бўлган қурилиш саноати корхоналари қуриш учун 25 сотих ер участкаси 146 млн сўмга сотилди.
• Қорақалпоғистон Республикаси Хўжайли туманидан бошланғич нархи 19,2 млн сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 6 сотих ер участкаси 21,1 млн сўмга сотилди.
• сони 41 та
• бошланғич нархи 11,8 млн сўм
• сотилган нархи 39,2 млн сўм
• Сирдарё вилояти Оқолтин туманидан бошланғич нархи 0,6 млн сўм бўлган кўчма савдо жойи 8,4 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 13 сентября
На аукционы и открытые торги было выставлено 228 лота. Также было реализовано 187 объекта со стартовой ценой 1,4 млрд сумов за 8,9 млрд сумов.
• стартовая цена 497,9 млн сум
• Пустующая комната здания, принадлежащее управлению Джизакского территориального жилищного пользования Министерства обороны, с первоначальной годовой арендной ставкой 10,1 млн ​​сумов в районе Шароф Рашидов Джизакской области, сдана в аренду за 502,2 млн сумов.
• стартовая цена 717 млн сум
• Земельный участок, расположенный в городе Кувасой Ферганской области, площадью 25 соток, со стартовой ценой 132,7 млн ​​сумов продан за 146 млн сумов под строительство предприятия строительной отрасли.
• Земельный участок, расположенный в Ходжелийском районе Республики Каракалпакстан, площадью 6 соток, со стартовой ценой 19,2 млн ​​сумов продан за 21,1 млн сумов под строительство столовой, кафе и торговых домов.
• стартовая цена 11,8 млн сум
• цена продажи 39,2 млн сум
• Мобильная торговая точка в Акалтынском районе Сырдарьинской области, со стартовой ценой 0,6 млн сумов продана за 8,4 млн сумов.