15 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
248 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 12,3 млрд сўм бўлган 325 та лот 17,6 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 2,7 млрд сўм
• сотилган нархи 2,9 млрд сўм
• Хоразм вилояти, Шовот туманида жойлашган бошланғич нархи 1,5 млрд сўмлик АТ "Халқ Банк" балансидаги қушхона ва тери хом ашёсига ишлов бериш биноси 1,6 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 581,7 млн сўм
• сотилган нархи 688,4 млн сўм
• Тошкент шаҳар Олмазор туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 100,8 млн сўм бўлган Республика Ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази Тошкент вилоят филиали балансидаги бино қисми 151,2 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 184 та
• бошланғич нархи 5,7 млрд сўм
• сотилган нархи 8,2 млрд сўм
• ер майдони 15,4 га
• Тошкент шаҳар Олмазор туманидан бошланғич нархи 1,2 млрд сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 2,5 сотих ер участкаси 3,4 млрд сўмга сотилди.
• Сурхондарё вилояти Термиз шаҳридан бошланғич нархи 1,1 млрд сўм бўлган умумтаълим мактаби қуриш учун 54 сотих ер участкаси 1,2 млрд сўмга сотилди.
• Тошкент шаҳар Олмазор туманидан бошланғич нархи 2,5 млрд сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 6 сотих ер участкаси 2,6 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 15 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 248 лота. Также было реализовано 325 объекта со стартовой ценой 12,3 млрд сумов за 17,6 млрд сумов.
• Вольер и здание по переработке кожевенного сырья, принадлежащий АК "Халқ Банк", расположенный в Шовотском районе Хорезмской области, со стартовой ценой 1,5 млрд ​​сумов продана за 1,6 млрд сумов.
• стартовая цена 581,7 млн сум
• цена продажи 688,4 млн сум
• Часть здания, принадлежащая филиалу Ташкентской области Республиканского центра специализированной онкологии и радиологии научно-практической медицины, расположенная в Алмазарском районе города Ташкента, со стартовой арендной ставкой 100,8 млн ​​сумов сдана в аренду за 151,2 млн сумов.
• количество 184
• площадь земельного участка 15,4 га
• Земельный участок, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, площадью 2,5 соток, со стартовой ценой 1,2 млрд ​​сумов продан за 3,4 млрд сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок, расположенный в городе Термез Сурхандарьинской области, площадью 54 сотки, со стартовой ценой 1,1 млрд ​​сумов продан за 1,2 млрд сумов для строительства общеобразовательной школы.
• Земельный участок, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, площадью 6 соток, со стартовой ценой 2,5 млрд ​​сумов продан за 2,6 млрд сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.