Жаҳон банки Давлат активларини бошқариш агентлиги фаолиятини такомиллаштириш мақсадида консалтинг компаниялар учун тендер эълон қилди
Жаҳон банки Давлат активларини бошқариш агентлиги билан ҳамкорликда "Ўзбекистондаги институтционал салоҳиятни ошириш лойиҳаси" доирасида ҳалқаро баҳолаш стандартлари асосида Ягона миллий баҳолаш стандартини қайта кўриб чиқиш, ўзгартириш ва қўшимчалар киритишда таклифлар ишлаб чиқиш учун консалтинг компаниясини жалб қилади.
Агар сиз тендерда иштирок этишни истасангиз, таклифларни инглиз ёки рус тилларида 17 майга қадар piu_mof@mail.ru электрон почта орқали тақдим этишингизни сўраймиз.

В рамках проекта Всемирного банка по наращиванию институционального потенциала в Узбекистане объявлен тендер по привлечению консалтинговой компании
В рамках проекта Всемирного банка по наращиванию институционального потенциала в Узбекистане объявлен тендер на привлечение консалтинговой компании для разработки предложений по пересмотру и внесению изменений и дополнений в действующие Единые национальные стандарты оценки Республики Узбекистан на основе международных стандартов оценки.
В случае заинтересованности участия в тендере, просим Вас представить тендерное предложение на английском или русском языках до 17 мая 2021 года на эл.почту piu_mof@mail.ru.