23 январь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
236 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 20,2 млрд сўм бўлган 239 та лот 23,1 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 7,8 млрд сўм
• сотилган нархи 7,9 млрд сўм
• Қорақалпоғистон Республикаси, Aмударё туманидан жойлашган бошланғич нархи 7,4 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш марказининг Қорақалпоғистон Республикаси ҳудудий бошқармаси балансидаги мазут сақлаш омборхонаси танлов савдосида 7,4 млрд сўмга сотилди.
• сони 81 та
• бошланғич нархи 1,1 млрд сўм
• ер майдони 10,2 га
• Сирдарё вилояти Сирдарё туманидан бошланғич нархи 12,8 млн сўм бўлган кичик саноат зоналаридаги полиграфия саноати объектлари қуриш учун 19,2 сотих ер участкаси 101,5 млн сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 3,1 млрд сўм
• сотилган нархи 3,9 млрд сўм
• Бухоро вилояти Бухоро шаҳридан бошланғич нархи 700 млн сўм бўлган дўкон биноси 1 млрд сўмга сотилди.

На аукционы и открытые торги было выставлено 236 лота. Также было реализовано 239 объекта со стартовой ценой 20,2 млрд сумов за 23,1 млрд сумов.
• Складу хранения мазута, принадлежащий территориальному управлению Республики Каракалпакстан Центра по эффективному использованию государственных объектов, расположенный в Амударьинском районе Республики Каракалпакстан, со стартовой ценой 7,4 млрд сумов продан в конкурсе за 7,4 млрд сумов.
• площадь земельного участка 10,2 га
• Земельный участок, расположенный в Сырдарьинском районе Сырдарьинской области, площадью 19,2 соток, со стартовой ценой 12,8 млн ​​сумов продан за 101,5 млн сумов для строительства объектов полиграфии в малых промышленных зонах.
• Здание магазина в городе Бухара Бухарской области, со стартовой ценой 700 млн сумов продано за 1 млрд сумов.